Elektroinstalacje Basiński Szyszko | FOTOWOLTAIKA OFERTA
Strona Zakładu Elektrycznego Elektroinstalacje Basiński Szyszko w Kłecku
elektroinstalacje, fotowoltaika, instalacje w budynkach, pomiary elektryczne, instalacje niskoprądowe, basiński, szyszko, kłecko
2819
page,page-id-2819,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

 

 

Fotowoltaika

Jest to odrębna dziedzina która przebojem wchodzi na rynek w Polsce. Możemy zaproponować Państwu w konkurencyjnych cenach instalacje o dowolnych mocach. Bazujemy na panelach firm KDM , SHARP i LG oraz inwerterach SMA. Wszystkie te urządzenia są wysokiej jakości i gwarantują długą i bezawaryjną pracę.

W odróżnieniu od wielu ofert umieszczanych na stronach internetowych my traktujemy każdą instalację indywidualnie i dopiero po obliczeniu i odpowiednim skompletowaniu sprzętu przedstawimy dedykowaną Państwu kalkulację uwzględniającą koszty jak i uzyski z instalacji. Prawidłowy dobór zabezpieczeń jest niemożliwy bez oględzin miejsca instalacji.

Przygotowujemy pełną dokumentacje dla zakladu energetycznego i pomagamy załatwić wszystkie formalności przyłączeniowe. Instalacje zainstalowane przez nas monitorujemy zdalnie i jesteśmy w stanie reagować na ewentualne problemy.

 

https://www.sunnyportal.com/Templates/PublicPage.aspx?page=1569b3a6-cdfd-4c36-9d8f-9535399c9189

 

 

Korzystamy z technologii