Elektroinstalacje Basiński Szyszko | ELEKTROINSTALACJE OFERTA
Strona Zakładu Elektrycznego Elektroinstalacje Basiński Szyszko w Kłecku
elektroinstalacje, fotowoltaika, instalacje w budynkach, pomiary elektryczne, instalacje niskoprądowe, basiński, szyszko, kłecko
1422
page,page-id-1422,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

 

 

Instalacje w budynkach

Podstawowym profilem działalności firmy są instalacje w budynkach. Wykonujemy je zarówno w wersji tradycyjnej jak i jako instalacje inteligentne. Jesteśmy autoryzowanym zakładem systemu Legrand MyHome. W zakresie działalności są instalacje zarowno dla budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i innych w zależności od potrzeb klienta. Współpracujemy z biurami projektowymi, które na Państwa życzenie są gotowe przygotować i uzgodnić projekty wykonawcze, czy budowlane. Posiadamy warsztat prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych na potrzeby własne jak i pod konkretne zamówienie. Instalacje wykonujemy zarówno z materiałów powierzonych jak i własnych , bazując na uznanych markach urządzeń i osprzętu. Na życzenie klienta opracowujemy projekty z doborem oświetlenia do aktualnych norm i przepisów.

 

W naszej ofercie są takie marki jak:

  • Osprzęt elektryczny – LEGRAND, EFAPEL
  • Rozdzielnice, osprzęt modułowy – ETI POLAM , SCHRACK , LEGRAND
  • Oprawy oświetleniowe – OSRAM , SITECO
  • Konstrukcje kablowe – BAKS
  • Instalacje inteligentne – LEGRAND

W ramach kompleksowej obsługi możemy wykonać również przyłacza łacznie z przeprowadzeniem formalności w zakładzie energetycznym, oświetlenia terenu, instalacje w ogrodach, parkach, parkingach oraz instalacje odgromowe – piorunochrony.

 

 

Instalacje niskoprądowe

Wykonujemy instalacje na potrzeby sieci ethernet/internet. Posiadamy certyfikat firmy Alantec, pozwalający na udzielenie 25 letniej gwarancji na sieć. Wykonujemy równiez instalacje SAP w oparciu o centrale i czujki POLON ALFA i inne. W zakresie naszych usług są też instalacje alarmowe SSWiN, kontroli dostępu, antenowe RTV, telewizyjne, nagłośnieniowe. Możemy zaoferować systemy domofonowe i videodomofonowe f-my FARFISA.

Każda taka instalacje jest indywidualnie omawiana z klientem i maksymalnie dopasowana do jego potrzeb. W przypadku instalacji SAP przygotowujemy pełną dokumentację łącznie z uzgodnieniem przez rzeczoznawcę z zakresu p.poż , co umożliwia wpięcie instalacji w monitoring Państwowej Straży Pożarnej.

Instalacje alarmowe budujemy w oparciu o renomowane i popularne na rynku centrale f-my SATEL.

Nie stosujemy w budowanych instalacjach tanich, miedziowanych przewodów , co pozwala nam udzielić Państwu gwarancji w pełnym zakresie oferowanych usług.

Na Państwa życzenie pomożemy przygotować koncepcję integracji różnych instalacji w budynku i dostosujemy je do potrzeb użytkownika.

 

 

Pozostałe instalacje

Zajmujemy się również instalacjami ogrzewania elektrycznego. Posiadamy doświadczenie w montażu różnorakich instalacji ogrzewania podłogowego
akumulacyjnego i „szybkiego” rozgrzewania.

Montujemy instalacje ogrzewania podjazdów , ramp , rurociagow , rynien itp. Montujemy dynamiczne piece akumulacyjne firmy INPROEL w konkurencyjnych cenach.
Na państwa życzenie dobierzemy i zainstalujemy napędy do bram (FAAC , NICE), sterowania centralne i rozproszone rolet elektrycznych. Przeanalizujemy życzenia klienta i postaramy się zaproponować i wykonać instalacje spełniająca wymagania klienta.

 

 

Pomiary elektryczne

Wykonujemy wymagane prawem pomiary bezpieczeństwa instalacji i urządzeń elektrycznych, w tym natężenia oświetlenia. Dysponujemy miernikiem do sprawdzania urządzeń AGD i elektronarzędzi. Możemy wykonać również pomiary parametrów sieci LAN wymagane do uzyskania 25-letniej gwarancji na instalacje.

Posiadamy lokalizator uszkodzeń w instalacjach co pozwala stosunkowo szybko i bez większych prac rujnujących obiekty znaleźć uszkodzenie w obwodzie.

 

 

Korzystamy z technologii